Dum Spiro Spero - Klan LF2

Strona klanu LF2 - Dum Spiro spero

Ogłoszenie

Witam Na Stronie Klanu Dum Spiro Spero! Klan powoli staje na nogi, rekrutacja wciąż trwa. Chcesz wiedzieć więcej? Poszukaj danego tematu.
Little Fighter Polish Center: lf2.pl
Nasze logo: Nasze logo
Nasz Button: Nasz Button

#1 07-12-14 12:17

zakuba11

Kapłan Miłosierdzia

37580233
Zarejestrowany: 06-02-14
Posty: 47
Punktów :   

Ogłoszenie!!!

Przez długi okres zastanawiałem się nad tą decyzją... od czasu, kiedy napisał do mnie Grzany, a następnie Fear.
Klan DSS powstał czwartego lutego 2014 roku. Na samym początku liczył sobie dwóch graczy - mnie, i GRMa. Z czasem dołączyli do nas Oglamen, Rybkon, kuba4ful, Iczzy0026 aka Firzen0026 aka Eason (xD), i Grzany. Początki nie były może najlepsze. Prawie zawsze dostawaliśmy w dupę xD... no dobra, za każdym razem. Wszyscy wspólnie próbowaliśmy swoich sił w Easy Cupie i innych turniejach. Też nie wychodziło
Ale nie po to tutaj jestem, żeby rozwodzić się, jakim to my klanem nie byliśmy.
Sprawa jest prosta - mamy fuzję.
Z kim? Z Toxic Fighters. Jest to młoda ekipa, ale dobrze się zapowiadająca. Mają kilku silnych graczy i mogą stanowić dobrą konkurencję dla *BB*. Mama nadzieję, że będzie się Wam dobrze razem pracowało. Jesteście silni, i tacy macie pozostać. Bo kiedyś możecie stać się jednym z najlepszych klanów na polskie scenie LF2.
Tak więc...
DSS łączy się TF, ja natomiast - pozostaję, jak kiedyś - wolnym strzelcem. Dlaczego? Bo to lubię Dziękuję klanowi DSS, dziękuję GRMowi, dziękuję Oglamenowi. Za wszystko.

Tak na podsumowanie:
Strona klanu Toxic Fighters: http://toxicfighters.vgh.pl/
Życzę Wam powodzenia. I pamiętajcie: póki żyjecie, nie traćcie nadziei!
Dum Spiro Spero!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mysteamforum.pun.pl www.generallyf1.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl www.klasa3be.pun.pl www.srk-madhuri.pun.pl